Stravovna Lednice

Nezáleží, jestli jste vyrazili na výlet na kolech do Lednicko-valtického areálu, nebo si chcete jen užít skvělé jídlo. Bistro Stravovna, jen pár desítek metrů od lednického zámku, je dokonalým místem, kde se skvělá gastronomie kloubí s neformálním prostředí a vytvářejí atmosféru, ve které budete chtít dál a dál ochutnávat tradiční recepty, za kterými stojí jeden z nejžádanějších kuchařů současné československé gastronomické scény Marcel Ihnačák.

MÍSTO PRO VAŠI OSLAVU NEBO EVENT

Stravovna Lednice má ještě jedno kouzlo: její prostor lze rychle přestavět pro jakékoliv účely. Hledáte skvělé místo pro rodinnou oslavu, svatbu, nebo třeba rozlučku se svobodou? Stravovna Lednice je dokonalý prostor. Přímo na míru vaší akci připravíme společně i catering. Tak aby odpovídal vašim představám a vaši hosté byli absolutně spokojení. 

Stravovna se dělí na tři prostory, které lze oddělit nebo pronajmout zvlášť.

RESTAURACE / SALONEK

Až 100 míst v libovolném uspořádání. Dokonalý prostor pro velké rodinné oslavy, svatby, promoce nebo křtiny. Anebo také pro středně velké firemní akce, večírky a školení.

Chcete vědět víc?

PIVNICE

30 míst a stylová atmosféra pivnice jsou stvořené k divočejším oslavám a neformálním večírkům. Právě tady se pánové rádi loučí se svobodou nebo zapíjejí svoje potomky. Dokonale natočený ležák Pilsner Urquell je toho svědkem!

I do tohoto prostoru nachystáme stylové občerstvení nebo plnohodnotný catering.

To mě zajímá!

BAR

Dokonalé soukromí se dá využít různě. V Baru [kju:b] najdete naprostý klid na firemní akce či školení, která vyžadují soustředění. Po setmění se pak bar stává místem, kam se může přesunout večírek ze samotné restaurace nebo pivnice. Tady můžete slavit až do svítání!

Chcete vědět víc? Pošlete nám váš kontakt a napište, co pro vás můžeme udělat.

NABÍDKA PRÁCE

Stačí nám poslat kontakt a stručný životopis s uvedením odpovídající praxe (pokud je požadována) na mail prace@zazijpalavu.cz.

Bližší informace k jednotlivým pozicím vám poskytneme buď na e-mailu, nebo na telefonním čísle 724 258 368.

Číšník // HPP i BRIGÁDA // praxe výhodou

Do Stravovny Lednice hledáme usměvavého a spolehlivého číšníka / číšnici. Budete mít na starosti obsluhu návštěvníků, přípravu nápojů a další činnosti. 

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, odpovědný, zkušenosti s prací číšníka jsou vítány, nejsou ale podmínkou, schopné lidi rádi zaučíme.

Nástup: možný okamžitě

Nabídka práce