Nabídka práce - Mikulov a Lednice

Do našich provozoven v Mikulově a v Lednici hledáme spolehlivé zaměstnance a brigádníky. Podívejte se na nabídku volných pracovních míst, a pokud vás některé z nich zaujme, ozvěte se!

U všech pozic nabízíme práci ve stabilních a profesionálních týmech, s osobním přístupem, férovým finančním ohodnocením a možností profesního růstu. Spolupracovat budete na špičkových gastronomických projektech expandující společnost i se zavedenou značkou.

Jak se přihlásit?

Stačí nám poslat kontakt a stručný životopis s uvedením odpovídající praxe (pokud je požadována) na mail prace@zazijpalavu.cz.

Bližší informace k jednotlivým pozicím vám poskytneme buď na e-mailu, nebo na telefonním čísle 724 258 368.

 

BOUTIQUE HOTEL TANZBERG

Kuchař// HPP // praxe nutná

Do zavedeného hotelu v centru Mikulova hledáme kuchaře / kuchařku.

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, odpovědný, se zkušenostmi na obdobné pozici. 

Nástup: možný okamžitě

Číšník / číšnice – Restaurace hotelu TANZBERG // HPP i Brigáda // praxe podmínkou

Pokud máte smysl pro preciznost a věčně dobrou náladu, kterou umíte přenést na hosty, jste náš člověk! Do týmu Restaurace hotelu Tanzberg hledáme spolehlivé číšníky nebo číšnice, kteří se budou starat o hosty přímo v restauraci.

Náš ideální zaměstnanec by měl mít alespoň základní zkušenosti z oblasti gastronomie, reprezentativní vzhled, spolehlivost a skvělou komunikaci.

Nástup: možný okamžitě

Pomocná síla do kuchyně – Restaurace hotelu TANZBERG// HPP i Brigáda //  praxe výhodou

Do Restaurace hotelu Tanzberg hledáme spolehlivého pracovníka na pozici pomocné síly v kuchyni. Společně s naším týmem kuchařů se budete podílet na přípravě pokrmů pro samotnou restauraci i za přípravu cateringu na nejrůznější typy akcí buď přímo v provozovně, nebo pro externí akce (svatby, firemní eventy atd.)

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, odpovědný, se smyslem pro preciznost. Od uchazeče očekáváme základní znalost práce v kuchyni nabytou buď formou praxe, nebo vzděláním v gastronomických oborech. Práce je vhodná i pro absolventy.

Nástup: možný okamžitě

Snídaňářka – Restaurace hotelu TANZBERG// HPP i Brigáda //  praxe výhodou

Zatímco ostatní spí, vy se budete starat o to, aby se skvěle nasnídali, až vstanou. Do vyhlášeného hotelu hledáme posilu, která se postará o bezproblémový výdej snídaní našim hotelovým hostům.

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, odpovědný, se smyslem pro preciznost.

Nástup: možný okamžitě

 PIVNICE GOLEM

Výčepní  // HPP // praxe podmínkou

Pivnice Golem je vyhlášená nejlepším pivem v Mikulově a okolí. Jako výčepní budete mít na starost točení piva i přípravu dalších nápojů, které v pivnici nabízíme.

Budeme rádi, když s prací výčepního budete mít alespoň základní zkušenosti. Natočit náš ležák tak, aby se za ním hosté i z daleka pravidelně vraceli, vás rádi naučíme.

Nástup: možný okamžitě

O´HARA BAR & RESTAURANT

Číšník / číšnice // HPP i Brigáda // praxe výhodou

Jste pracovitý, komunikativní a máte věčně dobrou náladu? Přidejte se do týmu restaurace O´hara. Hledáme spolehlivé číšníky nebo číšnice, kteří se budou starat o hosty přímo v restauraci. Čekají vás pravidelná školení čepování piva, exkurze do vinařství a další zajímavé akce. 

Jaký by měl náš uchazeč být? Poctivý, spolehlivý, komunikativní, s věčným úsměvem na rtech.

Nástup: možný okamžitě

Kontakt: 724 258 368

STRAVOVNA LEDNICE

Kuchař // HPP // praxe nutná

Do restaurace v centru Lednice hledáme zkušeného kuchaře, který pomůže udržet našemu podniku standard odpovídající jménu šéfkuchaře Marcela Ihnačáka. 

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, odpovědný, se zkušenostmi na obdobné pozici. Nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení.

Nástup: možný okamžitě

[KJU:B]

Barman // BRIGÁDA // Vhodné pro studenty // praxe výhodou

Do Music Clubu [kju:b] hledáme usměvavého a spolehlivého barmana / barmanku. Budete mít na starosti celý bar, obsluhu zákazníků, přípravu nápojů a další běžné činnosti. Pracovní doba je v odpoledních a večerních hodinách – podle otevírací doby baru. (pá-so)

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, odpovědný, zkušenosti s přípravou drinků jsou vítány, nejsou ale podmínkou, schopné lidi rádi zaučíme.

Nástup: možný okamžitě

MARCEL BISTRO – Food truck Marcela Ihnačáka

Obsluha – prodej jídla a pití // BRIGÁDA // Vhodné pro studenty // i bez praxe

 Na letní sezonu (od června víkendy, prázdniny každý den) hledáme spolehlivé brigádníky, kteří budou v našich provozech v několika lokalitách na Mikulovsku a Břeclavsku zajišťovat prodej street foodových jídel a pití zákazníkům.

Jaký by měl náš uchazeč být? Poctivý, spolehlivý, komunikativní, s věčným úsměvem na rtech. Praxe není podmínkou, práce je vhodná i pro studenty nebo čerstvé absolventy.

Nástup: možný okamžitě

Nabídka práce