Zaměstnání

Nabídka práce

Do našich provozoven hledáme spolehlivé zaměstnance a brigádníky. Podívejte se na nabídku volných pracovních míst, a pokud vás některé z nich zaujme, ozvěte se!

U všech pozic nabízíme práci ve stabilních a profesionálních týmech, s osobním přístupem a férovým finančním ohodnocením. Spolupracovat budete na špičkových gastronomických projektech se zavedenou značkou. 

Jak se přihlásit? Vyplňte kontaktní formulář nebo zašlete kontakt a stručný životopis s uvedením odpovídající praxe (pokud je požadována) na mail recepce@hotel-tanzberg.cz. Bližší informace k jednotlivým pozicím vám poskytneme buď na uvedeném e-mailu, nebo na telefonním čísle 733 608 209. 

 

BOUTIQUE HOTEL TANZBERG

 

Výčepní – Pivnice Golem // HPP // praxe podmínkou

Pivnice Golem je vyhlášená nejlepším pivem v Mikulově a okolí. Jako výčepní budete mít na starost točení piva i přípravu dalších nápojů, které v pivnici nabízíme. 

Budeme rádi, když s prací výčepního budete mít alespoň základní zkušenosti. Natočit náš ležák tak, aby se za ním hosté i z daleka pravidelně vraceli, vás rádi naučíme.

Nástup: možný okamžitě

 

Číšník / číšnice – Restaurace Marcela Ihnačáka // HPP // praxe podmínkou

Pokud máte smysl pro preciznost a věčně dobrou náladu, kterou umíte přenést na hosty, jste náš člověk! Do týmu Restaurace Marcela Ihnačáka hledáme spolehlivé číšníky nebo číšnice, kteří se budou starat o hosty přímo v restauraci. 

Náš ideální zaměstnanec by měl mít alespoň základní zkušenosti z oblasti gastronomie, reprezentativní vzhled, spolehlivost a skvělou komunikaci. 

 

MARCEL BISTRO – Food truck Marcela Ihnačáka

 

Kuchař – food truck // BRIGÁDA // i bez praxe, vhodné pro absolventy

Pro přípravu street foodových pokrmů hledáme spolehlivého a usměvavého kuchaře, který se postará o přípravu a prezentaci jednoduchých jídel na různých lokalitách v okolí Pálavy. 

Práce je vhodná i pro absolventy středních škol se zaměřením na gastronomii. Praxe není podmínkou.

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, zručný, se smyslem pro preciznost. A ideálně i usměvavý – příprava jídel probíhá přímo před zákazníkem.

 

Obsluha – prodej jídla a pití // BRIGÁDA // i bez praxe

Na letní sezonu (od dubna do září) hledáme spolehlivé brigádníky, kteří budou v našich provozech v několika lokalitách na Mikulovsku a Břeclavsku zajišťovat prodej street foodových jídel a pití zákazníkům.

Jaký by měl náš uchazeč být? Poctivý, spolehlivý, komunikativní, s věčným úsměvem na rtech. Praxe není podmínkou, práce je vhodná i pro studenty nebo čerstvé absolventy.

Lokality: Dolní Dunajovice, Pavlov, Lednice

 

STRAVOVNA & BAR LEDNICE

 

Kuchař // HPP // praxe podmínkou

Do Stravovny Lednice hledáme zkušené kuchaře, kteří budou ve spolupráci s Marcelem Ihnačákem odpovědní za přípravu menu pro samotnou restauraci i za přípravu cateringu na nejrůznější typy akcí buď přímo v provozovně, nebo pro externí akce (svatby, firemní eventy atd.)

Jaký by měl náš uchazeč být? Kromě samostatnosti, odpovědnosti, spolehlivosti a důslednosti od uchazečů očekáváme odpovídající vzdělání a praxi na obdobné pozici.

Práce je vhodná i pro zaměstnance z větší vzdálenosti – v případě potřeby zajistíme ubytování.

 

Barman // BRIGÁDA // praxe výhodou

Do Baru [kju:b] hledáme usměvavého a spolehlivého barmana / barmanku. Budete mít na starosti celý bar, obsluhu zákazníků, přípravu nápojů a další běžné činnosti. Pracovní doba je v odpoledních a večerních hodinách – podle otevírací doby baru.

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, odpovědný, zkušenosti s přípravou drinků jsou vítány, nejsou ale podmínkou, schopné lidi rádi zaučíme.

 

ČÍŠNÍK // HPP i BRIGÁDA // praxe výhodou

Do Stravovny Lednice hledáme usměvavého a spolehlivého číšníka / číšnici. Budete mít na starosti obsluhu návštěvníků, přípravu nápojů a další činnosti. 

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, odpovědný, zkušenosti s prací číšníka jsou vítány, nejsou ale podmínkou, schopné lidi rádi zaučíme.

 

UKLÍZEČKA

Pro pravidelný úklid provozoven v Lednici hledáme spolehlivého pracovníka se smyslem pro čistotu a detail. Odměna na základě provedeného úklidu – 500 Kč / úklid (cca 2-3 hod.)

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

Nabídka práce